Листівки-валентинки від студентів-журналістів

Студенти кафедри журналістики  навіть у режимі онлайн до занять зі  «Світової літератури» та вивчення літературного процесу доби Середньовіччя  поставилися креативно. Вони з’ясували на заняттях, що перенесення культурно-літературних елементів доби Середньовіччя, зокрема лицарства, свідчить про утвердження у суспільстві аж до сьогодення ставлення до любові як до  вищого морального критерію. Використовуючи досвід іншої культурної традиції, і в наш час втілюємо цінності любові, створюємо маленьке добре диво для наших найрідніших і близьких у День закоханих – 14 лютого.

Справжнє й оригінальне диво – листівки-валентинки, походження яких визначають з ХІV cт., створили студентки групи 211 – Анастасія Дехтярук, Євгенія Кириленко, Валерія Кожаріна, Ліза Чернецька. Їхні друзі отримають валентинки у формі сердечка з оригінальними текстами – найкращими побажаннями, зізнаннями та милими жартами.