Зустріч з професійним мандрівником Сергієм Гордієнко

Студенти спеціальності «Туризм» взяли участь у зустрічі з дійсним членом ЮНЕСКО та ООН, мандрівником, фахівцем з екстремального одиночного виживання, дослідником Сергієм Гордієнком. Організатор зустрічі – професор кафедри Віктор Вишневський.

До Києва Сергій Іванович прийшов пішки з Дніпра, подолавши понад 600 кілометрів за місяць і два дні. Його мандрівка була присвячена 25-річчю української антарктичної станції «Академік Вернадський», де він працював у складі першої експедиції.

Мандрівник поділився зі студентами техніками виживання в екстремальних умовах, розповів про підкорення Північного Полюсу, піший похід довжиною 15 тисяч кілометрів і три роки (від Севастополя до Владивостока) та тонкощі психології та філософії мандрів нон-стоп. Звичайно, була безліч запитань та відповідей, жартів і поезії. Зустріч з такою неординарною людиною, в лісі навколо багаття, стала для студентів кафедри справжньою пригодою.