Запрошуємо на онлайн-зустріч зі старшим співробітником Женевського Центру безпекової політики доктором Філіппом Флурі

Запрошуємо на онлайн-зустріч зі старшим співробітником  Женевського Центру безпекової політики доктором Філіппом Флурі

Факультет міжнародних відносин запрошує на онлайн-зустріч зі старшим співробітником Женевського Центру безпекової політики, колишнім заступником директора Женевського Центру демократичного контролю над збройними силами, членом наглядової ради Українського інституту безпекових досліджень, радником з питань управління та реформи сектору безпеки та розбудови миру, демократичного нагляду за сектором оборони та безпеки, за правами людини на захист та безпеку – доктором Філіппом ФЛУРІ, що відбудеться 02 квітня 2021 року об 11:00.
Мова спілкування – англійська.
Щоб отримати посилання на онлайн-зустріч просимо долучитися з корпоративного акаунту НАУ до  Google Classroom (https://classroom.google.com/u/1/c/Mjc3Nzk5NTI3MjA1), код класу: knrdbif. Після реєстрації, 01 квітня 2021 року, всі учасники  Google Classroom отримають посилання на відеоконференцію Zoom.