Відбулася робоча зустріч декана факультету міжнародних відносин з директором Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України

На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Сергія Корсунського декан факультету міжнародних відносин НАУ Юрій Волошин здійснив візит до Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ.
У ході візиту було обговорено робочий проект меморандуму про співпрацю між двома закладами та визначено шляхи майбутньої взаємодії.
Директор Дипломатичної Академії України Сергій Корсунський, нещодавно призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Японії, висловив щирі сподівання на плідну співпрацю з ФМВ НАУ, визначивши серед головних напрямів співпраці – сприяння підвищенню якості підготовки студентів міжнародників для роботи на дипломатичній службі та актуалізації набутих знань на практиці. Окрему увагу було приділено розвитку кафедри сходознавства та актуальність вивчення східних мов (турецька, японська, арабська, китайська) на факультеті, активізації та розширення cпівробітництва факультету із університетами Туреччини та Японії.
Сторони обговорили форми співпраці, що включає  обмін науковцями, експертами у сферах, що становлять спільний інтерес; проведення майстер-класів, обмін навчальними матеріалами, реалізацію спільних проектів; організацію зустрічей, заходів та семінарів; участь студентів факультету у просвітницьких та навчально-наукових заходах, що проводитиме Академія.
Підписання меморандуму очікується найближчим часом під час візиту професора Сергія Корсунського до НАУ.