Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ взяли участь у workshop Конституційного Суду України у рамках Всеукраїнського тижню права

Студенти Факультету міжнародних відносин, спеціальності «Міжнародне право» разом із доцентом кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Іриною Лесь та завідувачем навчально-наукової лабораторії «Інформаційний центр ЄС» Мариною Головатенко взяли участь у workshop Конституційного Суду України у рамках Всеукраїнського тижню права. У рамках заходу було проведено екскурсію приміщенням суду, у ході якої студенти побачили та довідалися про механізми роботи Першого та Другого сенатів, увійшли до Великої палати Коституційного Суду України, роздивилися музейні експонати та відвідали бібліотеку.

Після екскурсії, спеціалістами відділу попередньої перевірки конституційних скарг Конституційного Суду України було проведено workshop, у ході якого студенти мали можливість не лише дізнатися про механізм написання, перевірки та розгляду конституційної скарги, але й спробувати свої сили в аналізі такої скарги.

На згадку кожному учаснику заходу була подарована книга наукового консультанта одного із судей Конституційного Суду України Сергія Панасюка «Конституція це просто».
Захід пройшов у затишній та дружній атмосфері.