Студенти факультету міжнародних відносин НАУ працевлаштовуються на літній період до дитячих таборів

а сприяння декана ФМВ НАУ професора Юрія Волошина Асоціація Дитячого та Молодіжного Туризму України провела безкоштовне навчання з подальшим працевлаштуванням у якості: вожатих, аніматорів, арт-директорів та ведучих, спортивних інструкторів, діджеїв, фотографів, хореографів і квесторів студентів факультету міжнародних відносин до найкращих таборів України та за кордоном (табори Києва, Карпат, Туреччини, Болгарії та Албанії).
В рамках заходу студенти офіційно працевлаштовуються, забезпечуються проживанням та харчуванням, отримують унікальний досвід.
Бажаємо нашим студентам успішної, продуктивної та натхненної праці.